Vzpomínkové promítání z Vánočního koncertu s Ondřejem Rumlem - 16. 1. 2018

Vážení přátelé, dne 16. 1. 2018 proběhne od 18.30 na velkém sále ZUŠ F.L.Gasmanna v Mostě vzpomínkové promítání na prosincový vánoční koncert s Ondřejem Rumlem se členy kapely a pro všechny přátele kapely. Přijďte v hojném počtu jste vítáni

Naše kapela založila svůj Fanklub

30. 12. 2017   -   Naše kapela si založila svůj Fanklub. Najdete ho na tomto odkazu: https://www.facebook.com/groups/565880287084937/ ,  je uveden také v Kontaktech.               Zde můžete požádat o vstup. Každého příznivce rádi zaregistrujeme. Rozšiřte okruh našich přátel.                                                                     


Vyprodaná divadla v Mostě a Chomutově aplaudovala Ondřeji Rumlovi a našemu Big Bandu

19. 12. 2017   -   Dva skvělé vánoční koncerty odehrál náš Big Band krátce po sobě v Mostě a v Chomutově. Hlavní host koncertu Ondřej Ruml byl výborným partnerem pro naší kapelu a okouzlil vyprodaná hlediště divadel. Potěšil nás také svým příslibem spolupráce do budoucna. Prohlédněte si také naši fotogalerii a reportáž na odkazu níže. 

Zdenek Tölg by se dožil 80 let

Dne 6. prosince 2017 by se dožil 80 let zakladatel našeho Big Bandu, kapelník, muzikant, skladatel, aranžér a pedagog Zdenek Tölg. Celý svůj život zasvětil muzice a vdechl muzikantskou duši desítkám mladých muzikantů a nespočtu kapel, které vedl. Jsme hrdí na to, že náš Big Band nese dál jeho jméno a odkaz. Čest jeho památce.

       Připravujeme Vánoční koncert s Ondřejem Rumlem

Říjen 2017  -  Jako každý rok se naše kapela připravuje na vrchol koncertní sezóny v podobě velkého vánočního koncertu, který se uskuteční dne 14. 12. 2017 v Městském divadle v Mostě a   18. 12. 2017 v Městském divadle v Chomutově. Hostem obou koncertů bude letos zpěvák Ondřej Ruml, který se v letošním roce úspěšně představil ve 3. řadě televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Spolu s ním připravujeme hudebně pestrý a zajímavý program plný překvapení.


Big Band se přestěhoval do Mostu

21. 3. 2017   -  Začali jsme psát novodobou historii naší kapely. Po 20 letech působení v Chomutově jsme se s Big Bandem přestěhovali do Mostu, kde nám nabídla a poskytla zázemí místní ZUŠ. Chceme na oplátku této škole pomoci svým působením v jejím dalším rozvoji. Je nám ctí vrátit na půdu této školy jméno Zdenka Tölga, který proslavil tuto školu v 70. a 80. letech, kde se svými žáky a orchestry sklízel jeden úspěch za druhým. Někteří jeho žáci jsou dodnes stálými členy BBZT.  Získali jsme také podporu statutárního města Most ke své činnosti a budeme rádi město reprezentovat při různých příležitostech. Níže je několik fotografií z historicky první zkoušky na koncertním velkém sále ZUŠ.